Ochrona danych osobowych

Szanowni Państwo,

Ochrona danych osobowych w Sądzie Rejonowym w Stalowej Woli, to ważny aspekt naszej pracy.  Państwa dane wykorzystujemy tylko w celach, które wynikają z przepisów prawa, z zawartej z Państwem umowy lub z udzielonej przez Państwa zgody. Szanujemy Państwa prywatność i dokładamy wszelkich starań, aby Państwa dane osobowe były bezpieczne.

O najważniejszych kwestiach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych informujemy w klauzulach informacyjnych dostępnych na stronie internetowej tut. Sądu Rejonowego w zakładce Ochrona Danych Osobowych/ Informacja Administratora Danych Osobowych. https://stalowawola.sr.gov.pl/index.php/informacja-administratora-danych-osobowych.html oraz na tablicy ogłoszeń w budynku Sądu Rejonowego w Stalowej Woli.

Administratorzy danych osobowych: Sąd Rejonowy w Stalowej Woli, Prezes Sądu Rejonowego w Stalowej Woli oraz Dyrektor Sądu Rejonowego w Stalowej Woli wyznaczyli Inspektora Ochrony Danych, który w ich imieniu nadzoruje sferę przetwarzania danych osobowych.

 

Inspektor Ochrony Danych

Alina Pyz

godziny urzędowania:

  • poniedziałek 8:00 - 16:00
  • wtorek - piątek 7:30 - 15.30

e-mail: iod@stalowawola.sr.gov.pl

telefon: 15 643-45-47

fax: 15 643- 46-75

 

 

Podmiot udostępniający informację: Sąd Rejonowy w Stalowej Woli
Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
Dokument z dnia: 2017-04-25 08:53
Wytworzył: Piotr Pięda
Publikacja w dniu: 2019-05-28 14:18
Opublikował: Barbara Majewska
Opis zmiany: b/d
Ilość wyswietleń dokumentu: 2 197